POSZUKIWANY / POSZUKIWANA!

OGŁOSZENIE 1/2022/PTE/TT

Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne jest organizacją pozarządową z 22-letnią historią. W ramach projektu THINK TANKA Ewaluacyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/ka ds. promocji i upowszechniania

(kilkanaście godzin tygodniowo)

Zadania do realizacji:

  • Przygotowanie i wdrożenie kampanii informacyjnej nt. ewaluacji we współpracy z ewaluatorami i Zarządem organizacji
  • Prace przy przygotowaniu strategii komunikacji
  • Prowadzenie kanałów w social mediów (FB, LI, Twitter, Instagram, Tik Tok) i YouTube
  • Promocja działań projektowych
  • Współpraca z wykonawcą przy zaprojektowaniu spotu reklamowego
  • Przygotowanie newsletterów
  • Współpraca z mediami (prasa, radio, telewizja)
  • Wspieranie organizacji w promocji wydarzeń

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość i biegła obsługa  social mediów (FB, LI, Twitter, Instagram, TikTok) i YouTube
  • Doświadczenie w projektowaniu kampanii medialnych/w Internecie
  • Absolwent/ka PR/reklamy/marketingu/dziennikarstwa/komunikacji lub student/ka ostatniego roku
  • Lekkie pióro i zmysł estetyczny
  • Umiejętność współpracy z mediami (prasa, radio, telewizja)
  • Umiejętność redagowania treści (w tym dobre relacje z ortografią i interpunkcją) oraz dostosowywania komunikatów do różnych grup odbiorców/odbiorczyń
  • Doświadczenie w pracy z grafikami (od identyfikacji wizualnej po projektowanie grafik)
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Kreatywność, samodzielność, wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność kilkanaście godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska NGO’s i administracji publicznej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne (B2B, umowa zlecenie – 35 zł brutto/godz.)
  • Praca zdalna (rzadkie spotkania stacjonarne w Warszawie)
  • Zatrudnienie od 1 października 2022r. do 30 listopada 2023r. (40 godz./m-c)
  • Możliwość udziału w wielu innych wydarzeniach organizacji (rozwój osobisty i zawodowy)
  • Możliwość podjęcia stałej współpracy
  • Kontakty międzynarodowe

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: tt@pte.org.pl do dnia 05.10.2022r.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Klauzula RODO

Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Polskie Towarzystwo Ewaluacyjne (PTE) z siedzibą przy ul. Wóycickiego, 1/3, bud. 23 s. 313.  01-938 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez PTE, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.

Realizacja epidot.pl