Michał Braun

Działacz organizacji pozarządowych, absolwent Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Managerów III Sektora Collegium Civitas. Stypendysta Erasmus Uniwersytetu Karola w Pradze i Hadsten Hojskole w Danii.

Pracuje jako ekspert w sprawach partycypacji społecznej w wielu krajach. Uczestniczył w tworzeniu Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych i przez pięć lat zasiadał w jej zarządzie, był także członkiem zarządu Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Przez pięć lat pełnił funkcję prezesa zarządu Centrum Wolontariatu w Kielcach. W latach 2012-2013 koordynował Krajową Grupę Roboczą ds. Dialogu Usystematyzowanego i zasiadał w Europejskim Komitecie Sterujący Dialog Usystematyzowany. W latach 2012-2013 Przewodniczący Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kielcach. Doświadczenie zdobywał także pracując z więźniami i studentami w Boliwii i dziećmi w Indiach.

Członek Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjnych woj. Świętokrzyskiego. Ewaluator wniosków o dofinansowanie międzynarodowych projektów edukacyjnych w ramach programu Erasmus+ na poziomie Komisji Europejskiej.

Pełnomocnik Gabinetu Cieni PO RP ds. Społeczeństwa Obywatelskiego.

Realizacja epidot.pl