Judyta Zietkowska

Badaczka, ewaluatorka, trenerka i ekspertka w zarządzaniu projektami. Od 2010 roku potrzeby  planuję i wdrażam projekty w nawiązaniu do rozpoznanego problemu i potrzeb grupy docelowej. Przeprowadzam ewaluację projektów w oparciu o oczekiwania Klienta oraz dostępne zasoby.

Mam doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi, szkołami, uczelniami, administracją publiczną i firmami. Zarządzałam kilkunastoosobowym zespołem, koordynowałam projekty finansowane m.in. z Unii Europejskiej, środków norweskich, od sponsorów prywatnych. Znajomość projektów ,,od kuchni” pomaga mi dostosowywać działania badawcze i ewaluacyjne do rzeczywistości Klienta tak, by były one dla niego jak najmniej obciążające.

Od 2023 roku wraz z Martą Drabińską tworzę firmę Kompas Zmian. Naszą specjalnością są warsztaty strategiczne, podczas których wypracowujemy wspólnie z Klientem nowe rozwiązania do wykorzystania w przyszłości. Zależy nam na tym, żeby wypracować wspólnie z Klientem realne rozwiązania w nawiązaniu do wyników ewaluacji i wesprzeć go w ich wdrażaniu.

Kwalifikacje: Ukończyłam studia na kierunku socjologia (Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, szkołę trenerów STOP.

Przykładowe realizacje:


Specjalizacje: edukacja, działania społeczne, środowisko szkolne, organizacje pozarządowe, zdrowie

Email: info@kompaszmian.com

URL: https://www.kompaszmian.com

Realizacja epidot.pl