Webinarium: „Wykorzystanie metod statystycznych
w ewaluacji projektów”
20 kwietnia 2023r., godz. 18:00
Platforma ZOOM

Zapraszamy na kolejne webinarium z cyklu „Czwartki z ewaluacją”. Tym razem poprowadzi je nasza Członkini – prof. Ewa Kusideł. W trakcie spotkania opowie o wykorzystaniu metod statystycznych w ewaluacji. Poruszy też zagadnienia badania trafności, użyteczności, skuteczności i efektywności projektów z zakresu infrastruktury społecznej.

Zachęcamy do udziału. Webinarium odbędzie się 20 kwietnia br. o godz. 18.00 na platformie ZOOM. Oczywiście udział w nim jest bezpłatny ale wymagamy rejestracji.

Prowadząca:

Dr hab. Ewa Kusideł, prof. Uniwersytetu Łódzkiego
Jest ekonometrykiem na stałe zatrudnionym na stanowisku profesora w Uniwersytecie Łódzkim. Doświadczenia w ewaluacji rozpoczynała w 2007 r. projektem pt. „Wpływ funduszy strukturalnych UE na zatrudnienie w Polsce”. Specjalizuje się w zastosowaniu metod statystyczno-ekonometrycznych w ewaluacji wpływu funduszy unijnych na gospodarki krajów i regionów oraz badaniu procesów konwergencji realnej. Kierowała lub uczestniczyła w realizacji kilkudziesięciu projektów ewaluacyjnych. Obecnie (2022 r.) jest kierownikiem Katedry Ekonometrii Przestrzennej na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie pełni również funkcję prodziekana ds. nauki. Członkini PTE.

Realizacja epidot.pl